לוגו של "דרופ אימפקט" על רקע שקוף. כוונת של מצלמה ללא כיתוב.
חיפוש

משאלה

סרטון אנימציה שמתאר את מה שקרה עם משאלה שתתקיים . שובם של החטופות והחטופים במהרה.

יותם חיים

יותם חיים ז”ל, שחקנה של הפועל אשכול בכדורסל, נהרג בשוגג על ידי אש כוחות צה”ל בעזה. יותם נחטף ב-7 באוקטובר על ידי ארגון הטרור חמאס ונורה יחד עם שני חטופים נוספים לאחר שהצבא חשב בטעות שמדובר באיום..

יאיר הורן בן 45 , איתן הורן בן 37 האהובים שלנו, שנחטפו מביתם ב7/10. 
כבר מעל חודשיים שהמשפחה מחכה לשובם
הלב שלנו שבוי איתם בעזה

נובה תיעוד אחרי ה7.10.23

הטבח במסיבת הטבע ליד רֵעִים או הטבח בפסטיבל נובה הוא טבח שביצעו מאות מחבלים פלסטינים המשתייכים לארגון הטרור חמאס וארגוני טרור נוספים במסיבת טבע ליד קיבוץ רעים שבעוטף עזה. הטבח אירע כחלק ממתקפת הפתע על ישראל ב-7 באוקטובר 2023, שמחת תורה ה'תשפ"ד, שבעקבותיה יצאה ישראל למלחמת חרבות ברזל.  בטבח נרצחו לפחות 347 אזרחים ו-17 שוטרים שאבטחו את הפסטיבל. זהו פיגוע הטרור הגדול ביותר בתולדות מדינת ישראל.

טל מורד – עדות על חברות

טל מורד מספרת על חברות שלה , ספיר בילמס וקרין ורניקוב. היא פגשה אותם בטיול, הפכו חברות טובות, ומהרגע שנעלמו מהמסיבה, התחילה לחפש אותן.
היום יודעים שקארין נעדרת וספיר נרצחה

שיר סיגל מחכה לאבא שלה

שיר סיגל, תושבת חיפה וסטודנטית לתואר ראשון, לא תיארה לעצמה שכאשר תקום ביום שבת בבוקר, בעיצומו של חג הסוכות – היא תגלה ששני הוריה שבויים בעזה.

 עדן זכריה

ההקלטות הדרמטיות ממסיבת הטבע בעוטף: הדקות שבהן בני הזוג עדן זכריה ואופק קמחי, יחד עם החברה לבנת, ניסו להזעיק עזרה מהמשטרה וממד"א, כשברקע ירי חסר אבחנה. המוקדנים מעבר לקו ניסו לסייע, בזמן שהשלושה בשטח רואים את המחבלים מתקרבים, והשיחה מתנתקת. לבנת נפצעה אך ניצלה, עדן ואופק עדיין מוגדרים נעדרים

שני לוק

רגע חטיפתה של שני לוק בת ה-22, צעירה ממוצא גרמני שגדלה בישראל, הפך לוויראלי והופץ ברחבי העולם כאחד מהמראות המצמררים מאז תחילת מבצע חרבות ברזל במדינה

שקד הרן 10 חטופים במשפחה

הבית השרוף בקיבוץ בארי היה ביתם של אבשלום הרן (66), שנרצח במתקפת המחבלים, ושושן הרן (67), שנחטפה לעזה עם רבים מבני המשפחה. "היה מאוד קשה להיכנס לשם", סיפר יובל בין הקירות המפויחים. "כל זיכרונות הילדות שלנו הם מהבית הזה. מהשולחן בסלון, שסביבו אכלנו את ארוחות החג יחד, לא נשאר כלום. הספה שעליה אבא ישב תמיד נשרפה לחלוטין. זה שובר את הלב".

דילוג לתוכן