לוגו של "דרופ אימפקט" על רקע שקוף. כוונת של מצלמה ללא כיתוב.
חיפוש

יותם חיים

יותם חיים ז”ל, שחקנה של הפועל אשכול בכדורסל, נהרג בשוגג על ידי אש כוחות צה”ל בעזה. יותם נחטף ב-7 באוקטובר על ידי ארגון הטרור חמאס ונורה יחד עם שני חטופים נוספים לאחר שהצבא חשב בטעות שמדובר באיום..

 עדן זכריה

ההקלטות הדרמטיות ממסיבת הטבע בעוטף: הדקות שבהן בני הזוג עדן זכריה ואופק קמחי, יחד עם החברה לבנת, ניסו להזעיק עזרה מהמשטרה וממד"א, כשברקע ירי חסר אבחנה. המוקדנים מעבר לקו ניסו לסייע, בזמן שהשלושה בשטח רואים את המחבלים מתקרבים, והשיחה מתנתקת. לבנת נפצעה אך ניצלה, עדן ואופק עדיין מוגדרים נעדרים

שני לוק

רגע חטיפתה של שני לוק בת ה-22, צעירה ממוצא גרמני שגדלה בישראל, הפך לוויראלי והופץ ברחבי העולם כאחד מהמראות המצמררים מאז תחילת מבצע חרבות ברזל במדינה

ויויאן סילבר פעילת שלום

יונתן זייגן, הבן של וויויאן סילבר: "התעוררתי בשבת בתל אביב מאזעקות, די מהר הבנתי שזה לא התחלה של סבב רגיל. הייתי בתקשורת עם אמא עד שנפרדנו ב11. היא כתבה לי שהם בתוך הבית וכתבנו הודעות פרידה. בשעות הראשונות הייתי בטוח שזה נגמר, הייתי בטוח שיודיעו לי וזה לא נגמר. זה פשוט לא נגמר"

אוראל אבוחצירא

אוראל אבוחצירה, בן 25 מראש העין. על כתף ימין קעקוע מאפיין של מכבי חיפה. אוראל עבד במסיבת NOVA כמנהל בר ונשמע לאחרונה בשבת ב09:00 בבוקר, וכך הוא מצא את מותו. אבוחצירה נולד וגדל בטירת הכרמל עד גיל 12. לאחר מכן הוא עבר לגור עם אמו בראש העין. ראש עיריית טירת הכרמל אריה טל ספד לו בפייסבוק. "בצער רב אנו נפרדים מאוראל אבוחצירה ז"ל, שנרצח על ידי מחבלים ארורים במסיבת הטבע בקיבוץ רעים, בה עבד כמנהל הבר. אוראל ז"ל נולד וגדל בטירת כרמל, למד בבית הספר היסודי זבולון, ובסיומו עבר עם אמו להתגורר בראש העין. אני משתתף בצערם העמוק של ההורים ובני המשפחה.

שיראל מור

שיראל מור, תצפיתנית חמ״ל נחל עוז, גדוד נשר 414. היתה במשמרת, בזמן ההתקפה

שיראל, שירתה כתצפיתנית בחמ"ל נחל עוז, בוגרת תיכון מטרווסט, הייתה בחורה חייכנית, מקסימה ואהובה על כולם. 
שיראל מור נרצחה במתקפת הטרור האכזרית בדרום הארץ.

משפחת קפשיטר 

דינה נרצחה יחד עם בעלה ושני הילדים שלה אלין(8) ואיתן(5, איתן חגג יום הולדת באותו סופש), הם נפשו בפארק הלאומי באשקלון יחד עם עוד חברים וכשהחלו האזעקות הם התקפלו הביתה.

דילוג לתוכן