לוגו של "דרופ אימפקט" על רקע שקוף. כוונת של מצלמה ללא כיתוב.
חיפוש

משאלה

סרטון אנימציה שמתאר את מה שקרה עם משאלה שתתקיים . שובם של החטופות והחטופים במהרה.

יאיר הורן בן 45 , איתן הורן בן 37 האהובים שלנו, שנחטפו מביתם ב7/10. 
כבר מעל חודשיים שהמשפחה מחכה לשובם
הלב שלנו שבוי איתם בעזה

נובה תיעוד אחרי ה7.10.23

הטבח במסיבת הטבע ליד רֵעִים או הטבח בפסטיבל נובה הוא טבח שביצעו מאות מחבלים פלסטינים המשתייכים לארגון הטרור חמאס וארגוני טרור נוספים במסיבת טבע ליד קיבוץ רעים שבעוטף עזה. הטבח אירע כחלק ממתקפת הפתע על ישראל ב-7 באוקטובר 2023, שמחת תורה ה'תשפ"ד, שבעקבותיה יצאה ישראל למלחמת חרבות ברזל.  בטבח נרצחו לפחות 347 אזרחים ו-17 שוטרים שאבטחו את הפסטיבל. זהו פיגוע הטרור הגדול ביותר בתולדות מדינת ישראל.

שיר סיגל מחכה לאבא שלה

שיר סיגל, תושבת חיפה וסטודנטית לתואר ראשון, לא תיארה לעצמה שכאשר תקום ביום שבת בבוקר, בעיצומו של חג הסוכות – היא תגלה ששני הוריה שבויים בעזה.

 עדן זכריה

ההקלטות הדרמטיות ממסיבת הטבע בעוטף: הדקות שבהן בני הזוג עדן זכריה ואופק קמחי, יחד עם החברה לבנת, ניסו להזעיק עזרה מהמשטרה וממד"א, כשברקע ירי חסר אבחנה. המוקדנים מעבר לקו ניסו לסייע, בזמן שהשלושה בשטח רואים את המחבלים מתקרבים, והשיחה מתנתקת. לבנת נפצעה אך ניצלה, עדן ואופק עדיין מוגדרים נעדרים

שני לוק

רגע חטיפתה של שני לוק בת ה-22, צעירה ממוצא גרמני שגדלה בישראל, הפך לוויראלי והופץ ברחבי העולם כאחד מהמראות המצמררים מאז תחילת מבצע חרבות ברזל במדינה

שקד הרן 10 חטופים במשפחה

הבית השרוף בקיבוץ בארי היה ביתם של אבשלום הרן (66), שנרצח במתקפת המחבלים, ושושן הרן (67), שנחטפה לעזה עם רבים מבני המשפחה. "היה מאוד קשה להיכנס לשם", סיפר יובל בין הקירות המפויחים. "כל זיכרונות הילדות שלנו הם מהבית הזה. מהשולחן בסלון, שסביבו אכלנו את ארוחות החג יחד, לא נשאר כלום. הספה שעליה אבא ישב תמיד נשרפה לחלוטין. זה שובר את הלב".

הרשימה

ימים אחדים אחרי השבת השחורה נתקלה לנדסמן בפוסט שכתבה סער ליבן מוזיקאית מתלמי יוסף, "מתוך כאב בלתי נסבל, סער פרטה רשימת אנשים ממעגלי חייה שנרצחו, נחטפו ונעדרים" מספרת לנדסמן. "כשקראתי את הפוסט הרגשתי את זעקתה של סער. 'סוף העולם של מעגלים שלמים שנעלמים כך ברגע' זה גרם לי לאהוב כל אחד במדינה הזו בלי ציניות" במכתבה של ליבן היא חוזרת על השורה "איך יכול להיות ש.." על אדם וחבר שלא נמצא כיום היא מוסיפה זיכרון ומימד אנושי שמדבר את הכאב העמוק.

ויויאן סילבר פעילת שלום

יונתן זייגן, הבן של וויויאן סילבר: "התעוררתי בשבת בתל אביב מאזעקות, די מהר הבנתי שזה לא התחלה של סבב רגיל. הייתי בתקשורת עם אמא עד שנפרדנו ב11. היא כתבה לי שהם בתוך הבית וכתבנו הודעות פרידה. בשעות הראשונות הייתי בטוח שזה נגמר, הייתי בטוח שיודיעו לי וזה לא נגמר. זה פשוט לא נגמר"

דילוג לתוכן