לוגו של "דרופ אימפקט" על רקע שקוף. כוונת של מצלמה ללא כיתוב.
חיפוש

יותם חיים

יותם חיים ז”ל, שחקנה של הפועל אשכול בכדורסל, נהרג בשוגג על ידי אש כוחות צה”ל בעזה. יותם נחטף ב-7 באוקטובר על ידי ארגון הטרור חמאס ונורה יחד עם שני חטופים נוספים לאחר שהצבא חשב בטעות שמדובר באיום..

טל מורד מספרת על חברות שלה

טל מורד מספרת על חברות שלה , ספיר בילמס וקרין ורניקוב. היא פגשה אותם בטיול, הפכו חברות טובות, ומהרגע שנעלמו מהמסיבה, התחילה לחפש אותן.
היום יודעים שקארין נעדרת וספיר נרצחה

אוראל אבוחצירא

אוראל אבוחצירה, בן 25 מראש העין. על כתף ימין קעקוע מאפיין של מכבי חיפה. אוראל עבד במסיבת NOVA כמנהל בר ונשמע לאחרונה בשבת ב09:00 בבוקר, וכך הוא מצא את מותו. אבוחצירה נולד וגדל בטירת הכרמל עד גיל 12. לאחר מכן הוא עבר לגור עם אמו בראש העין. ראש עיריית טירת הכרמל אריה טל ספד לו בפייסבוק. "בצער רב אנו נפרדים מאוראל אבוחצירה ז"ל, שנרצח על ידי מחבלים ארורים במסיבת הטבע בקיבוץ רעים, בה עבד כמנהל הבר. אוראל ז"ל נולד וגדל בטירת כרמל, למד בבית הספר היסודי זבולון, ובסיומו עבר עם אמו להתגורר בראש העין. אני משתתף בצערם העמוק של ההורים ובני המשפחה.

שיראל מור

שיראל מור, תצפיתנית חמ״ל נחל עוז, גדוד נשר 414. היתה במשמרת, בזמן ההתקפה

שיראל, שירתה כתצפיתנית בחמ"ל נחל עוז, בוגרת תיכון מטרווסט, הייתה בחורה חייכנית, מקסימה ואהובה על כולם. 
שיראל מור נרצחה במתקפת הטרור האכזרית בדרום הארץ.

עדן ירושלמי

״שני הם תפסו אותי״: אחותה הגדולה של הנעדרת עדן ירושלמי מתארת את הדקות האחרונות הטלפון הראשון אחרי קולות הירי • הניסיון לשמור על חייה • "היא הצליחה גם להחליף מקום מסתור וגם הצליחה לתפקד ולשלוח לי מיקום" • רגעי האימה הקשים וההבנה שהמוות קרב • "עדן אמרה לי שני אני הולכת למות אני אני אוהבת אתכם" 

דילוג לתוכן